5 דברים שחשוב לדעת על תחזוקה וניקוי של משטחי שיש

חברת הניקיון הגדולה והזולה בישראל !

רוצים לשמור על איכות משטחי הריצוף משיש ומשטחי העבודה משיש בסביבת המגורים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא רשימת נושאים שחשוב לדעת על פעולות תחזוקה וניקוי של כל סוגי משטחי השיש. 

משטחי שיש בסביבת המגורים הם הגדרה כוללת לכל סוגי המשטחים המיוצרים מסוגים שונים של שיש, לרבות, משטחי עבודה במטבח הביתי, משטחי שיש בחדר האמבטיה, וכמובן, משטחי ריצוף משיש. על מנת לשמור על המראה המרשים והיוקרתי של משטחי השיש השונים בסביבת המגורים, קיימת חשיבות רבה לתחזוקה נכונה של המשטחים לאורך זמן וניקוי יסודי של המשטח בהתאם לסוג השיש. לפניכם, רשימה של 5 דברים שחשוב לדעת על תחזוקה וניקוי של משטחי שיש בסביבת המגורים.

 

1.פעולות תחזוקה של משטחי שיש צריכות להיות מותאמות לסוג המשטח וגודלו –

כל פועלת תחזוקה של משטחי השיש השונים, נועדו לצרכי שמירה והגנה מפני לכלוך נוקשה, כתמים מכל סוג ופגעי הסביבה כגון לחות. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות בהתאמת פעולות התחזוקה לאופי וסוג המשטח.

 

2.פוליש למשטחי ריצוף משיש –

משטחי ריצוף משיש הם משטחים המתאפיינים אומנם בעמידות גבוהה בפני שחיקה והופעה של כתמי לכלוך נוקשים, אך בדומה לכל סוג אחר של משטחי ריצוף, גם בהם נדרשים לביצוע עבודות פוליש מעת לעת. בשלב זה נציין שעבודות פוליש של משטחי שיש שונות מעבודות פוליש לסוגים אחרים של משטחים, כאשר פעולת הפוליש מיושמת באמצעות חומרי הברקה חזקים יותר ובאמצעות מכונת פוליש המיועדת ומותאמת אך ורק למשטחי שיש, ולכן, כאשר אתם מזמינים חברת פוליש לביצוע עבודת פוליש של משטחי שיש, חשוב לוודא שהיא מחזיקה במכונת פוליש המיועדת לצורך כך ושהיא בעלת ניסיון מקצועי בתחום עבודות פוליש למשטחי שיש.

 

3.ליטוש משטחי ריצוף משיש שיש –

פעולת ליטוש של משטחי ריצוף מששיש, מיושמת במספר שלבים הכוללים את השלבים המקצועיים הבאים:

  • העמקת חריצים בין אריחי השיש
  • ניקוי יסודי של הרווחים בין החריצים
  • מילוי של חריצי השיש בדבק ייעודי
  • ליטוש האריחים באמצעות דיסק יהלום
  • ניקוי חוזר של המשטח
  • ציפוי המשטח בסילר

 

4.ליטוש משטחי עבודה משיש –

בדומה לליטוש משטחי ריצוף משיש, גם ליטוש משטחי עבודה משיש בסביבת המטבח, נעשה באמצעות שימוש בדיסק יהלום וציפוי המשטח בסיום פעולת הליטוש בחומר ה-סילר. בשלב זה, חשוב לציין שציפוי המשטח בסילר נועד להגנה מפני הכתמה לאורך זמן ולצורך שמירה על המראה המבריק של המשטח.

 

5.חידוש משטחי שיש –

שירות נוסף המוצע לכם על ידי חברות פוליש מובילות בתחום משטחי השיש הינו שירות לחידוש משטחי שיש. שירות מקצועי זה מיועד לכל אילו מביניכם המתמודדים עם משטחי שיש ישנים הנדרשים לביצוע עבודה מעמיקה של פוליש וליטוש לצורך השבת המראה המבריק של המשטח.

מעוניינים בפרטים נוספים על פינוי דירות וניקיון מיוחד לדירות מוזנחות וכאלה הסובלות מאגרנות כפייתית? מוזמנים לקרא עוד בנושא באתר של שי פינוי דירה – https://www.house-eviction.co.il/ 

 

איטום משטחי שיש באמצעות סילר – מה חשוב לדעת?

סילר הוא חומר גלם ייעודי למטרות איטום של משטחי אבן שונים לרבות, משטחי שיש. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיים היצע גדול של חומרי סילר, וביניהם, חומרי סילר על בסיס אקרילי, חומרי סילר מודדלים במים, חומרי סילר מדוללי ממיסים וחומרי סילר נוספים, ולכן, חשוב לבצע התאמה מדויקת של חומר הסילר לסוג השיש של המשטח. לצורך כך, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום עבודות הפוליש והליטוש של משטחי שיש.

 

עבודות פוליש של משטחי שיש – מתי הן מומלצות ?

עבודות פוליש של משטחי שיש מומלצות באופן תדיר וקבוע, אחת לחצי שנה -שנה, וזאת בהתאם לנראות המשטח. את העבודות מומלץ ליישם באמצעות חברות פוליש מובילות העסוקות ומתמחות בביצוע עבודות פוליש למשטחי שיש. בין היתר, מומלץ ליישם את עבודות הפוליש כחלק מתהליך השבחת הנכס הכולל בין היתר גם פינוי של תכולה ישנה. לצורך כך, אנו ממליצים לכם להסתייע בשירותי הפינוי של שי פינוי דירה, צוות הפינוי המוביל של ישראל המתמחה בכל שירותי הפינוי האפשריים כבר למעלה מ-30 שנה. שירותי הפינוי של שי פינוי דירה נועדו בין היתר לצרכי השבחת נכסים ישנים בהם מצויה תכולה מיותרת של פריטים וחפצים שונים שאינם נחוצים לבעלי הדירה, כאשר פעולת הפינוי כוללת גם פירוק ארונות ישנים וניקיון יסודי של שטח הדירה בסיום עבודות הפינוי. למידע נוסף על השירות של שי פינוי דירה לחצו כאן

משטחי שיש

אז מה היה לנו בכתבה:

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים

חרטנו על דגלנו להביא שינוי בשוק ולהפוך את כל העולם המחשוב לזול ונגיש הרבה יותר.

הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!